Rövnəq Abdullayev “Azneft”in 27 işçisi barədə əmr verdi - SİYAHI

img

18-09-2021 [13:42]


20 Sentyabr – Neftçilər Günü ilə əlaqədar SOCAR prezidenti Rövnəq Abdullayevin müvafiq əmrləri ilə “Azneft” İstehsalat Birliyinin bir qrup işçisi “Fəxri neftçi” döş nişanı və "Fəxri Fərman"la təltif edilib.

Mia.az xəbər verir ki, “Azneft” yaydığı məlumatda əməkdaşlarını təbrik edib, gələcək fəaliyyətlərində uğurlar arzulayıb.

“Fəxri neftçi” döş nişanı ilə təltif edilənlər:

1. Rəcəbov Oktay Rəcəb oğlu - quyuların əsalı və yeraltı təmiri sahəsi - Sahə rəisi, Qaz Anbarlarının İstismarı İdarəsi

2. Teymurov Qüdrət Aslan oğlu - 2 saylı neft və qazçıxarma sahəsi, neft və qazçıxarma üzrə usta, "Siyəzənneft" NQÇİ

3. Mehdiyev Eldar İman oğlu - 3 saylı neft və qazçıxarma sahəsi, neft və qazçıxarma üzrə usta, N.Nərimanov adına NQÇİ

4. Baykov Anatoliy Leontiyeviç - 2 saylı sahə, dalğıc, Dalğıc Xidməti

5. İmranov Səyavuş Saleh oğlu - layların, quyuların tədqiqatı və istehsalat işləri sahəsi, nasos qurğularının maşinisti, "Bibiheybətneft" NQÇİ

6. Panayev Ağaddin Ağabala oğlu - 1 saylı neft və qazçıxarma sahəsi, neft və qaz hasilatı üzrə operator, H.Z.Tağıyev adına NQÇİ

7. Bəxtiyar Sadıx oğlu - 2 saylı avtonəqliyyat və xüsusi texnika sahəsinin təmir emalatxanası, təmirçi çilingər - 1 saylı Nəqliyyat İdarəsi

8. Sopokov Ramiz Xafizoviç - 1 saylı xüsusi texnika sahəsi, təmirçi çilingər, 1 saylı Nəqliyyat İdarəsi

9. Nağıyev Fədayət Firudin oğlu - Baş mühəndis-rəis müavini, 2 saylı Nəqliyyat İdarəsi

10. Şəbiyev İslam Polad oğlu - 2 saylı neft və qazçıxarma sahəsi, neft və qaz hasilatı üzrə operator, "Abşeronneft" NQÇİ

11. Adıgözəlov Murad Yaqub oğlu Dəniz neft-mədən hidrotexniki qurğuları sahəsi, sahə rəisinin müavini "Neft Daşları" NQÇİ

12. Əhədov Qələmşah Əli oğlu - istismar avadanlıqları sahəsi, təmirçi-çilingər, "Bibiheybətneft" NQÇİ

13. Səlimov Təşkilat Zahid oğlu - maddi-texnik təchizat və nəqliyyatın idarəedilməsi xidmət, dispetçer - N.Nərimanov adına NQÇİ

"Fəxri Fərman"la təltif edilənlər:

1. Kərimov Elşən Malik oğlu - 2 saylı neft və qazçıxarma sahəsi, sahə rəisi, H.Z.Tağıyev adına NQÇİ

2. Mütəlimov İntiqam Fikrət oğlu - 3 saylı neft və qazçıxarma sahəsi, neft və qazçıxarma üzrə usta, "Abşeronneft" NQÇİ

3. Rəhimov Rəhim Yulduz oğlu - avtomatlaşdırma və NÖC texniki-nəzarət şöbəsi, metrologiya üzrə aparıcı mühəndis, “Azneft” İB İdarəetmə aparatı

4. Qurbanova Səmayə Böyükağa qızı - energetika və elektrik avadanlıqlarına texniki xidmət şöbəsinin, böyük energetik, “Azneft” İB İdarəetmə aparatı

5. Həsənli Elşad Əmrah oğlu, rəhbərlik - dalğıc və sualtı-texniki işlər üzrə rəis müavini, Dalğıc Xidməti

6. Mirələkbərov Elnur Mirqasım oğlu - quyuların əsaslı və yeraltı təmiri sahəsi, quyuların əsaslı təmiri üzrə qazmaçı "Bibiheybətneft" NQÇİ

7. Quliyev Nəsib Qulu oğlu - istismar avadanlıqları sahəsi, elektrik qaz qaynaqçısı, Ə.C.Əmirov adına NQÇİ

8. Həsənov Nadir Abil oğlu - istismar avadanlıqları sahəsinin İstismar avadanlıqlarına xidmət sahəsinin elektrik qaz qaynaqçısı, "28 May" NQÇİ

9. Qabulov Ənvər Şövkət oğlu - 1uyuların əsaslı və yeraltı təmiri sahəsi, quyuların əsaslı təmiri üzrə qazmaçı, H.Z.Tağıyev adına NQÇİ

10. Paşayev Koroğlu Əli oğlu - 1 saylı Neft və qazçıxarma sahəsi, neft və qaz hasilatı üzrə operator, N.Nərimanov adına NQÇİ

11. İsmiyev Taleh Bəyməmməd oğlu - istehsalat proseslərinin avtomatlaşdırılması və nəzarət ölçü cihazları sahəsi, sahə rəisi, Qaz Anbarlarının İstismarı İdarəsi

12. Həsənov İlqar Qubad oğlu - texnoloji nəqliyyat sahəsinin sementləyici aqreqatın motorçusu, 2 saylı Nəqliyyat İdarəsi

13. Paşayev Orxan Rəzzaq oğlu - 2 saylı neft və qazçıxarma sahəsi, neft və qazçıxarma üzrə usta, "Neft Daşları" NQÇİ

14. Baxşıyev Sarvan Ələsgər oğlu - 2 saylı neft və qazçıxarma sahəsi, neft və qaz hasilatı üzrə operator, "Neft Daşları" NQÇİ

Digər xəbərlər
SON XƏBƏRLƏR
11:58 24.10.2021

Sabah yağış yağacaq