Digər şəhər və rayonlar üzrə:
◾ Abşeron rayonunda Bayramov Mirismayıl Damət oğluna məxsus ət satışı mağazası
◾ Sumqayıt şəhərində İsmayılov Etibar Aslan oğluna və Mərdanova Vüsalə Maarif qızına məxsus marketlər
◾ Qusar rayonunda Sərkərova Nurcahan Şıxmət qızına, Ağakərimov Təklif Narulla oğluna, Ağamirzəyeva Natavan Nadir qızına məxsus kafelər, “Xıdır” restoranı
◾ Şabran rayonunda Cavadov Gündüz Qənbər oğluna, Gülməmmədov Vahid Əbdülhəsən oğluna, Səddərov Hacıməmməd Eyyub oğluna məxsus kafelər
◾ Xaçmaz rayonunda Hüseynov Ramin Şəfayət oğluna, Hüseynov Yavər Həzrət oğluna, Ağayev Rifaq Sabir oğluna, Əhmədov Murad Hakim oğluna məxsus ət satışı mağazaları
◾ Şamaxı rayonunda Şahbazov Nurlan Elxan oğluna, Cəbrayılov Cəbrayıl Səxavət oğluna, Quliyev Ziyad Kamal oğluna məxsus marketlər, Cəbrayılov Mayis Kamal oğluna, Qəhrəmanov Rəvan Fərasət oğluna və Həsənzadə Cəlil Kabus oğluna məxsus kafelər
◾ İsmayıllı rayonunda Babayev Röyal Vahid oğluna, Məmmədli Taleh Elçin oğluna, Ramazanov Nahid Maarif oğluna məxsus kafelər, Cavadov Xanlar Ələddin oğluna, Dəmirov Sübhan Xalı oğluna, Hacıyev Oktay Ələddin oğluna, Əkbərli Orxan Allahverdi oğluna məxsus marketlər
◾ Ağsu rayonunda Quliyev Ziyad Zahir oğluna, Quliyev Əmrah Əsgər oğluna məxsus ərzaq mağazaları, Nağıyev Hakim Vahab oğluna və Rəsulov Elxan Vəlixan oğluna məxsus kafelər
◾ Kürdəmir rayonunda Rəsulov İlqar Əlövsət oğluna və Bəşirov Niyazi Bircəxan oğluna məxsus marketlər, Sərdarov Əflatun Sərdar oğluna və Qasımov Elman Əjdər oğluna məxsus kafelər
◾ Sabirabad rayonunda Əzizov Əlioğlan Güloğlan oğluna məxsus kafe
◾ Şirvan şəhərində Abdullayev Cavid Mirzəbək oğluna, Qarayev Ramil Şirəli oğluna məxsus kafelər, Əhmədov İlham Sabir oğluna, Əhmədov Rəfael Ağalar oğluna və Tahirov Tərlan Teyyub oğluna məxsus ərzaq mağazaları
◾ Cəlilabad rayonunda Kərimov Səyyad Habil oğluna, Həsənov Aqil İsgəndər oğluna, Səfərov Elsevər Ağahəsən oğluna, Həsənov Arzuman Əli oğluna məxsus ət satışı mağazaları
◾ Masallı rayonunda İbadov Kamran Bahəddin oğluna və Niftullayev Çingiz Balabəy oğluna məxsus ət satışı mağazaları
◾ Mingəçevir şəhərində Hüseynov Seymur Vidadi oğluna, Babakişiyeva İntizar Umar qızına, Hüseynov Əhməd Oruc oğluna, Mirzəzadə Ağcagül Hacı oğluna məxsus ərzaq mağazaları, “Ramil”, “Tacir”, “Kəlbəcər Əli” marketlər, Nəsibov Amil Nəsib oğluna məxsus ət satışı mağazası
◾ Samux rayonunda “Nəbioğlu”, “İki qardaş”, “Bizim mağaza”, “Əli” marketlər, Mehdiyev Rasim Elyar oğluna və Abdullayev Nuşirəvan Xəzail oğluna məxsus ərzaq mağazaları
◾ Gəncə şəhərində “Araz Real”, “Seymur”, “Firuzə”, “Universal”, “Nəbi”, “Sadiq”, “Eldarado”, “Maxi” marketlər, Hüseynov Vidadi Həsən oğluna, Mirzəliyev İlqar İlyas oğluna, Cəfərov Sadiq Şakir oğluna məxsus ərzaq mağazaları