Nazir və komitə sədrlərinin qəbul günləri açıqlandı - SİYAHI

img

29-01-2020 [16:41]


Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin fevral ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb. 

Mia.az-ın Nazirlər Kabinetinə istinadla məlumatına görə, qəbulla bağlı bildirilib ki, müraciət olunan məsələlər aidiyyatı sahələr üzrə olmalıdır:

Mərkəzi icra hakimiyyətiorqanları, digər qurumlar Qəbul günü Qəbulun keçirildiyivə əhatə etdiyişəhər, rayonlar
Ceyhun Həsənov
Ədliyyə nazirinin müavini
01 Şirvan, Hacıqabul, Saatlı, Sabirabad, Salyan
Azər Cəfərov
Ədliyyə nazirinin müavini
03 Mingəçevir, Şəki, Yevlax,Bərdə, Goranboy
Toğrul Musayev
Ədliyyə nazirinin müavini
04 Qobustan, Sumqayıt, Abşeron, Xızı, Ağsu
Eldar Nuriyev
Ədliyyə nazirinin müavini
04 Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran, Siyəzən
Fikrət Məmmədov
Ədliyyə naziri
05 İsmayıllı, Qəbələ, Göyçay, Şamaxı, Oğuz, Ağdaş
Vilayət Zahirov
Ədliyyə nazirinin müavini
05 Şəmkir, Gədəbəy, Tovuz, Qazax, Ağstafa
Mikayıl Cabbarov
İqtisadiyyat naziri
07 Beyləqan
Niyazi Səfərov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
07 Füzuli
Sahib Məmmədov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
07 İmişli
Ramil Yusifov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini
07 Füzuli
Əhməd Əhmədzadə
Azərbaycan Meloiorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri
12 Tovuz, Şəmkir
Rafiq Aslanov
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
12 Ağstafa
Zakir Quliyev
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
12 Qazax
Səyavuş Heydərov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
13 Hacıqabul
Pərviz Şahbazov
Energetika naziri
14 Salyan
Samir Vəliyev
Energetika nazirinin müavini
14 Gəncə
Elnur Soltanov
Energetika nazirinin müavini
14 Hacıqabul
Azad Rəhimov
Gənclər və idman naziri
14 Abşeron
İntiqam Babayev
Gənclər və idman nazirinin müavini
14 Sumqayıt, Xızı
İsmayıl İsmayılov
Gənclər və idman nazirinin müavini
14 Şamaxı, Qobustan
Ramin Quluzadə
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri
14 Sabirabad, Saatlı
Əli Abdullayev
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini
14 Şirvan
Şahin Yusifov
Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri
14 Gədəbəy
Namiq Əsgərov
Baş prokurorun müavini
14 Ucar, Ağdaş
Sədaqət Qəhrəmanova
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
14 Ağdaş, Kürdəmir, Göyçay
Mübariz Qurbanlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
18 Salyan
Gündüz İsmayılov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
18 Biləsuvar
Səyyad Salahlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini
20 Şirvan
Arzu Rəhimov
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi
20 Gəncə, Göygöl, Daşkəsən, Samux, Kəlbəcər
Mayıl Şahverdiyev
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini
20 Goranboy, Mingəçevir, Naftalan, Xocalı
Bəhram Xəlilov
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini
20 Ağsu, Göyçay
Ramiz Rzayev
Ali Məhkəmənin sədri
21 Ağsu
Sahil Babayev
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri
21 Hacıqabul
Anar Kərimov
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
21 Saatlı
Vüsal Nəsirli
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
21 Şirvan
Əbülfəs Qarayev
Mədəniyyət naziri
21 Masallı
Vaqif Əliyev
Mədəniyyət nazirinin birinci müavini
21 Yardımlı
Rafiq Bayramov
Mədəniyyət nazirinin müavini
21 Cəlilabad
Oqtay Şirəliyev
Səhiyyə naziri
21 İmişli, Saatlı
Elsevər Ağayev
Səhiyyə nazirinin müavini
21 Ağcabədi
Rahim Əliyev
Səhiyyə nazirinin müavini
21 Beyləqan
Ceyhun Bayramov
Təhsil naziri
21 Kürdəmir, Göyçay
Rüstəm Usubov
Baş prokurorun birinci müavini
21 Goranboy, Xocalı
Rövşən Rzayev
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
21 Mingəçevir
Sabir Əhmədov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
21 Yevlax
Saleh Məmmədov
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri
21 Salyan, Neftçala
Əvəz Qocayev
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini
21 Biləsuvar
Vüqar Əhmədov
“Azərişıq” ASC-nin sədri
21 Şamaxı, Qobustan
Ruslan Əliyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru
21 Göyçay
Ramil İsgəndərov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
21 Kürdəmir
Cahid Hüseynov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
21 Ucar
Seyfulla Əzimov
Daxili işlər nazirinin birinci müavini
22 Bərdə, Naftalan, Goranboy, Xocalı, Ağcabədi, Tərtər, Ağdam, Şuşa, Laçın, Beyləqan, Füzuli, Xocavənd
Qorxmaz Hüseynov
“Azərsu” ASC-nin sədri
24 Şabran, Siyəzən
Teyyub Cabbarov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini
25 Qusar, Quba
Zakir Qaralov
Baş prokuror
28 Şirvan, Sabirabad
Muxtar Babayev
Ekologiya və təbii sərvətlər naziri
28 İmişli, Beyləqan, Xocavənd
Firdovsi Əliyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
28 Füzuli
Rauf Hacıyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
28 Zərdab
Kəmaləddin Heydərov
Fövqəladə hallar naziri
28 İsmayıllı
Rəfail Mirzəyev
Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini
28 Qobustan
Etibar Mirzəyev
Fövqəladə hallar nazirinin müavini
28 Ağsu
İnam Kərimov
Kənd təsərrüfatı naziri
28 Ucar, Kürdəmir
İlham Quliyev
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
28 İmişli, Zərdab
Elçin Zeynalov
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
28 Goranboy, Yevlax
Firudin Qurbanov
Təhsil nazirinin müavini
28 Zərdab, Ucar
Səfər Mehdiyev
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri
28 Xızı, Siyəzən, Şabran
İsmayıl Hüseynov
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini
28 Qobustan
Əsgər Abdullayev
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini
28 Quba
Məleykə Abbaszadə
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri
28 Kürdəmir, Ucar
Etibar Məmmədov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini
28 Xaçmaz
Vilayət Eyvazov
Daxili işlər naziri
29 Şirvan, Sabirabad, Salyan, Neftçala, Hacıqabul, Biləsuvar, Cəbrayıl, İmişli, Zərdab, Saatlı

 

Digər xəbərlər
SON XƏBƏRLƏR