Avropa Liqası: bu gün hansı komandalar oynayacaq?

07-11-2019 [10:00]
Bu gün UEFA Avropa Liqasının qrup mərhələsində IV turun oyunları keçiriləcək.

Mia.az xəbər verir ki, "Qarabağ" Kiprdə APOEL-in qonağı olacaq.

Qeyd edək ki, ötən gün Portuqaliyada "Gimaraynş" və İngiltərənin "Arsenal" komandaları üz-üzə gəlib. Görüş 1:1 hesabı ilə bitib.

Digər oyunlar və başlanma saatlarını təqdim edirik:

A qrupu

21:55. APOEL (Kipr) - "Qarabağ" (Azərbaycan)

21:55. "Düdelanj" (Lüksemburq) - "Sevilya" (İspaniya)

Xal durumu: "Sevilya" - 9, "Qarabağ" - 4, "Düdelanj" - 3, APOEL - 1.

B qrupu

21:55. "Kopenhagen" (Danimarka) - "Dinamo" (Kiyev, Ukrayna)

21:55. "Luqano" (İsveçrə) - "Malmö" (İsveç)

Xal durumu: "Kopenhagen" - 5, "Dinamo" - 5, "Malmö" - 4, "Luqano" - 1

C qrupu

21:55. "Bazel" (İsveçrə) - "Xetafe" (İspaniya)

21:55. "Krasnodar" (Rusiya) - "Trabzonspor" (Türkiyə)

Xal durumu: "Bazel" - 7, "Xetafe" - 6, "Krasnodar" - 3, "Trabzonspor" - 1.

D qrupu

21:55. "Rusenborq" (Norveç) - "Sportinq" (Portuqaliya)

21:55. LASK (Avstriya) - PSV (Hollandiya)

Xal durumu: PSV - 7, "Sportinq" - 6, LASK - 4, "Rusenborq" - 0

E qrupu

21:55. "Latsio" (İtaliya) - "Seltik" (Şotlandiya)

21:55. ÇFR (Rumıniya) - "Renn" (Fransa)

Xal durumu: "Seltik" - 7, ÇFR - 6, "Latsio" - 3, "Renn" - 1.

F qrupu

21:55. "Standard" (Belçika) - "Ayntraxt" (Frankfurt, Almaniya)

Xal durumu: "Arsenal" - 10, "Ayntraxt" - 6, "Standard" - 3, "Gimaraynş" - 1.

G qrupu

23:00. "Feyenoord" (Hollandiya) - "Yanq Boyz" (İsveçrə)

23:00. "Reyncers" (Şotlandiya) - "Portu" (Portuqaliya)

Xal durumu: "Yanq Boyz" - 6, "Portu" - 4, "Reyncers" - 4, "Feyenoord" - 3.

H qrupu

24:00. "Espanyol" (Espanyol) - Lüdoqorets" (Bolqarıstan)

24:00. "Ferentsvaroş" (Macarıstan) - MOİK (Moskva, Rusiya)

Xal durumu: "Espanyol" - 7, "Lüdoqorets" - 6, "Ferentsvaroş" - 4, MOİK - 0

I qrupu

24:00. "Volfsburq" (Almaniya) - "Gent" (Belçika)

24:00. "Aleksandriya" (Ukrayna) - "Sent-Etyen" (Fransa)

Xal durumu: "Gent" - 5, "Volfsburq" - 5. "Sent-Etyen" - 2, "Aleksandriya" - 2.

J qrupu

24:00. "Borussiya" (Mönxenqladbax, Almaniya) - "Roma" (İtaliya)

24:00. "Volfsberq" (Avstriya) - "Başakşehir" (Türkiyə)

Xal durumu: "Roma" - 5, "Başakşehir" - 4, "Volfsberq" - 4, "Borussiya" - 2.

K qrupu

24:00. "Braqa" (Portuqaliya) - "Beşiktaş" (Türkiyə)

24:00. "Vulverhempton" (İngiltərə) - "Slovan" (Bratislava, Slovakiya)

Xal durumu: "Braqa" - 7, "Vulverhempton" - 6, "Slovan" - 4, "Beşiktaş" - 0.

L qrupu

19:50. "Astana" (Qazaxıstan) - AZ (Hollandiya)

24:00. "Mançester Yunayted" (İngiltərə) - "Partizan" (Serbiya)

Xal durumu: "Mançester Yunayted" - 7, AZ - 5, "Partizan" - 4, "Astana" - 0.


SON XƏBƏRLƏR