Nazir və komitə sədrlərinin qəbul günləri açıqlandı - CƏDVƏL

31-10-2019 [18:02]
Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin noyabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Mia.az xəbər verir ki, vtəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır:

Mərkəzi icra hakimiyyəti

orqanları, digər qurumlar

Qəbul

günü

Qəbulun keçirildiyi

və əhatə etdiyi

şəhər, rayonlar

Əkbər Hacıyev

ARDNŞ-nin "Azəriqaz” İB-nin baş direktoru

05

Zaqatala

Ramil İsgəndərov

ARDNŞ-nin "Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

05

Şəki

Ruslan Əliyev

ARDNŞ-nin "Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini

05

Balakən

Fikrət Məmmədov

Ədliyyə naziri

06

Astara, Lənkəran, Lerik

Vilayət Zahirov

Ədliyyə nazirinin müavini

08

Masallı

Rüstəm Usubov

Baş prokurorun birinci müavini

08

Ağcabədi, Laçın

Hikmət Mirzəyev

Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri

08

Şamaxı

Azad Rəhimov

Gənclər və idman naziri

08

Göyçay, Mingəçevir, Ağdaş, Ağsu

İntiqam Babayev

Gənclər və idman nazirinin müavini

08

Tərtər, Yevlax, Bərdə

İsmayıl İsmayılov

Gənclər və idman nazirinin müavini

08

Ucar, Kürdəmir, Zərdab

Məleykə Abbaszadə

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri

08

Sabirabad, Şirvan, Saatlı,Hacıqabul, Salyan, Neftçala

Sahir Məmmədxanov

Vergilər nazirinin birinci müavini

14

Xaçmaz, Quba, Qusar Şabran

Zakir Qaralov

Baş prokuror

15

Abşeron, Zəngilan, Şuşa

Muxtar Babayev

Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

15

Şəmkir, Tovuz

Firdovsi Əliyev

Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

15

Qazax, Ağstafa

Əbülfəs Qarayev

Mədəniyyət naziri

15

Kürdəmir

Vaqif Əliyev

Mədəniyyət nazirinin birinci müavini

15

Ağdam

Rafiq Bayramov

Mədəniyyət nazirinin müavini

15

Ağcabədi, Laçın

Ramin Quluzadə

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri

15

Lənkəran, Lerik

Əli Abdullayev

Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini

15

Astara

Şahin Yusifov

Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri

15

Qəbələ

Azər Cəfərov

Ədliyyə nazirinin müavini

15

Zaqatala

Arzu Rəhimov

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

15

Masallı, Yardımlı

Mayıl Şahverdiyev

Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini

15

Cəlilabad, Biləsuvar

Əhməd Əhmədzadə

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

15

Balakən

Zakir Quliyev

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

15

Qax

Rafiq Aslanov

Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

15

Zaqatala

Qorxmaz Hüseynov

"Azərsu” ASC-nin sədri

15

Mingəçevir, Yevlax

Vüqar Əhmədov

"Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən

15

Yardımlı, Masallı

Mətin Eynullayev

Vergilər nazirinin müavini

18

Ağcabədi, Beyləqan,İmişli, Füzuli, Laçın, Xocavənd

Teyyub Cabbarov

"Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini

18

Zərdab, Bərdə

Etibar Məmmədov

"Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini

19

Kürdəmir, Ucar

Saleh Məmmədov

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

20

Şəmkir, Gədəbəy

Əvəz Qocayev

Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini

20

Daşkəsən

Pərviz Şahbazov

Energetika naziri

22

Yevlax

Samir Vəliyev

Energetika nazirinin müavini

22

Mingəçevir

Elnur Soltanov

Energetika nazirinin müavini

22

Bərdə, Tərtər

Sahil Babayev

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

22

Ucar

Anar Kərimov

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

22

Kürdəmir

Mətin Kərimli

Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini

22

Zərdab

Mikayıl Cabbarov   

İqtisadiyyat naziri

22

Kürdəmir

Niyazi Səfərov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

22

Göyçay

Sahib Məmmədov

İqtisadiyyat nazirinin müavini

22

Ucar

Oqtay Şirəliyev

Səhiyyə naziri

22

Cəlilabad, Biləsuvar

Elsevər Ağayev

Səhiyyə nazirinin müavini

22

Masallı, Yardımlı 

Rahim Əliyev

Səhiyyə nazirinin müavini

22

Lerik

Namiq Əsgərov

Baş prokurorun müavini

22

Beyləqan, Xocavənd

Rövşən Rzayev

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

22

Beyləqan

 

Fuad Hüseynov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

22

Cocuq  Mərcanlı (Cəbrayıl)

Sabir Əhmədov

Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

22

Füzuli

Bəhram Xəlilov

Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini

22

Oğuz, Şəki, Qax, Zaqatala, Balakən

Seyfulla Əzimov

Daxili işlər nazirinin birinci müavini

23

Göyçay, Yevlax, Mingəçevir, Ağsu, Şamaxı, İsmayıllı, Ucar, Kürdəmir, Ağdaş

Hicran Hüseynova

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

25

Ağdam, Tərtər, Bərdə

Sədaqət Qəhrəmanova

Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

25

Ağcabədi, Laçın, Beyləqan, Xocavənd, Füzuli

Mübariz Qurbanlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

26

Zərdab, Kürdəmir

Səyyad Aranlı

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini

26

Göyçay

Gündüz İsmayılov

Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

26

Ucar

Sahib Ələkbərov

Vergilər nazirinin müavini

27

Siyəzən, Sumqayıt, Abşeron, Xızı, Qubadlı, Zəngilan, Şuşa

Ceyhun Bayramov

Təhsil naziri

28

Yevlax, Bərdə

Firudin Qurbanov

Təhsil nazirinin müavini

28

Ağdaş, Mingəçevir

Rafiq Cəlilov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

28

Sabirabad

Ramil Yusifov

"Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini

28

Cəlilabad, Biləsuvar

Ramiz Rzayev

Ali Məhkəmənin sədri

29

Bərdə

Kəmaləddin Heydərov

Fövqəladə hallar naziri

29

Şəmkir

Rəfail Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini

29

Göygöl

Etibar Mirzəyev

Fövqəladə hallar nazirinin müavini

29

Samux

İnam Kərimov

Kənd təsərrüfatı naziri

29

Astara, Lerik

İlham Quliyev

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

29

Masallı, Lənkəran

Elçin Zeynalov

Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

29

Yardımlı, Cəlilabad

Səfər Mehdiyev

Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

29

Abşeron

İsmayıl Hüseynov

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini

29

Salyan

Əsgər Abdullayev

Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini

29

Sabirabad, Hacıqabul

Vilayət Eyvazov

Daxili işlər naziri

30

Sumqayıt,  Abşeron, Qobustan, Qubadlı, Zəngilan

Kərəm Həsənov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri

30

Şirvan

Rüstəm Şahbazov

Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

30

Neftçala




SON XƏBƏRLƏR