Nazir və komitə sədrlərinin qəbul günləri açıqlandı - CƏDVƏL

29-07-2019 [11:59]

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin avqust ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Mia.az Nazirlər Kabinetinə istinadla xəbər verir ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Beləliklə, nazir, nazir müavinləri, komitə sədri, müavinləri, o cümlədən ASC rəhbərləri vətəndaşları aşağıdakı tarixlərdə rayonlarda qəbul edəcəklər:

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanları, digər qurumlarQəbul günüQəbulun keçirildiyivə əhatə etdiyişəhər, rayonlar
Ceyhun Bayramov
Təhsil naziri
02Astara, Lənkəran, Lerik
Firudin Qurbanov
Təhsil nazirinin müavini
02Masallı, Yardımlı, Cəlilabad
Əkbər Hacıyev
ARDNŞ-nin "Azəriqaz” İB-nin baş direktoru
02Şəmkir
Ramil İsgəndərov
ARDNŞ-nin "Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
02Qazax, Ağstafa
Ruslan Əliyev
ARDNŞ-nin "Azəriqaz” İB-nin baş direktorunun müavini
02Tovuz
Toğrul Musayev
Ədliyyə nazirinin müavini
02Quba
Rüstəm Usubov
Baş prokurorun birinci müavini
02İsmayıllı, Göyçay
Sahib Məmmədov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
02Cəlilabad
Namiq Babayev
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini
02Xaçmaz
Əvəz Qocayev
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini
02Xızı
Əhməd Əhmədzadə
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri
07Oğuz, Şəki
Əbülfəs Qarayev
Mədəniyyət naziri
08Salyan
Vaqif Əliyev
Mədəniyyət nazirinin birinci müavini
08Neftçala
Rafiq Bayramov
Mədəniyyət nazirinin müavini
08Biləsuvar
Məhərrəm Əliyev
Ədliyyə nazirinin müavini
09Şamaxı
Namiq Əsgərov
Baş prokurorun müavini
09Şəmkir, Tərtər
İntiqam Babayev
Gənclər və idman nazirinin müavini
09Tovuz, Ağstafa, Qazax
Zakir Quliyev
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
09Qəbələ
Rafiq Aslanov
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini
09İsmayıllı
Sahil Babayev
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri
16Tovuz
Anar Kərimov
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
16Ağstafa
Mətin Kərimli
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirinin müavini
16Qazax
Mikayıl Cabbarov
Vergilər naziri
16Quba, Qusar, Xaçmaz, Şabran
Qorxmaz Hüseynov
"Azərsu” ASC-nin sədri
16Qazax, Ağstafa
Niyazi Səfərov
İqtisadiyyat nazirinin müavini
16Masallı
Teyyub Cabbarov
"Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini
19Şəmkir, Gədəbəy
Etibar Məmmədov
"Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini
20Tovuz
Ramin Quluzadə
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri
22Tovuz, Qazax
Əli Abdullayev
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini
22Ağstafa
Sahib Ələkbərov
Vergilər nazirinin müavini
22Qobustan, Şamaxı, Ağsu
Arzu Rəhimov
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi
22Şəmkir, Gədəbəy
Mayıl Şahverdiyev
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini
22Tovuz, Qazax, Ağstafa
Vüqar Əhmədov
"Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən
22Gəncə, Samux
Ramil Yusifov
"Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini
22Şəmkir
Azad Rəhimov
Gənclər və idman naziri
23Göygöl, Gəncə, Naftalan, Daşkəsən, Goranboy, Samux
Şahin Mustafayev
İqtisadiyyat naziri
23Yardımlı
İnam Kərimov
Kənd təsərrüfatı naziri
23Beyləqan, Füzuli
İlham Quliyev
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
23İmişli, Saatlı
Seyfəddin Talıbov
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini
23Ağcabədi, Zərdab
Sahir Məmmədxanov
Vergilər nazirinin birinci müavini
23Naftalan, Gəncə, Goranboy, Göygöl, Samux, Daşkəsən, Kəlbəcər
Rövşən Rzayev
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
23Gədəbəy
Fuad Hüseynov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
23Ağstafa, Qazax
Sabir Əhmədov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
23Tovuz
Saleh Məmmədov
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri
23Şabran, Siyəzən
İsmayıl İsmayılov
Gənclər və idman nazirinin müavini
23Şəmkir, Gədəbəy
Oruc Zalov
Daxili işlər nazirinin müavini
24Bərdə, Naftalan, Ağcabədi, Tərtər, Ağdam, Şuşa, Laçın, Beyləqan, Füzuli, Xocavənd, Goranboy, Xocalı
Mətin Eynullayev
Vergilər nazirinin müavini
26Gədəbəy, Şəmkir, Tovuz, Ağstafa, Qazax
Mübariz Qurbanlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
27Daşkəsən, Gəncə, Kəlbəcər
Siyavuş Heydərov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
27Göygöl, Samux
Gündüz İsmayılov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
27Naftalan, Goranboy, Xocalı
Fikrət Məmmədov
Ədliyyə naziri
29Abşeron, Xızı, Siyəzən
Rüstəm Şahbazov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
29İsmayıllı
Ramiz Rzayev
Ali Məhkəmənin sədri
30Xaçmaz
Hikmət Mirzəyev
Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri
30Qusar
Şahin Yusifov
Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri
30Quba
Zakir Qaralov
Baş prokuror
30Quba, Qusar
Muxtar Babayev
Ekologiya və təbii sərvətlər naziri
30Lənkəran, Astara
Firdovsi ƏliyevEkologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini30Lerik
Rauf Hacıyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini
30Masallı, Yardımlı
Pərviz Şahbazov
Energetika naziri
30Gəncə, Göygöl
Samir Vəliyev
Energetika nazirinin müavini
30Goranboy, Naftalan
Elnur Soltanov
Energetika nazirinin müavini
30Gədəbəy, Daşkəsən
Oqtay Şirəliyev
Səhiyyə naziri
30Oğuz, Qəbələ
Elsevər Ağayev
Səhiyyə nazirinin müavini
30Zaqatala, Balakən
Rahim Əliyev
Səhiyyə nazirinin müavini
30Şəki, Qax
Hicran Hüseynova
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri
30Xızı, Siyəzən, Şabran
Aynur Sofiyeva
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
30Xaçmaz, Quba, Qusar
Səfər Mehdiyev
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri
30Masallı, Lənkəran
İsmayıl Hüseynov
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini
30Yardımlı
Əsgər Abdullayev
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini
30Lerik
Məleykə Abbaszadə
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri
30Qusar
Vilayət Eyvazov
Daxili işlər naziri
31Şəki, Qax, Zaqatala, Balakən, Oğuz, Qəbələ
Kərəm Həsənov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri
31Oğuz
Rafiq Cəlilov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini
31Qəbələ
 


SON XƏBƏRLƏR