Avropa Liqası: bu gün 43 oyun olacaq - SİYAHI

18-07-2019 [10:42]
Bu gün UEFA Avropa Liqasında I təsnifat mərhələsinin cavab görüşlərində 43 qarşılaşma olacaq.

Mia.az xəbər verir ki, bu gün komandalarımız da meydana çıxacaq:

18 iyul16:00. "Tobol” (Qazaxıstan) – "Jeness” (Lüksemburq)
İlk oyun – 0:0

18:30. "Kayrat” (Qazaxıstan) – "Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina)
İlk oyun - 2:1

18:30. "Makedoniya Qerçe" (Şimali Makedoniya) – "Alaşkert" (Ermənistan)
İlk oyun - 1:3

19:00. "Teuta" (Albaniya) – "Ventspils” (Latviya)
İlk oyun - 0:3

19:30. "İnter” (Finlandiya) – "Brondbü" (Danimarka)
İlk oyun - 1:4

20:00. "Universitatya" (Krayova, Rumıniya) – "Səbail” (Azərbaycan)
İlk oyun - 3:2

20:00. "Rovaniemi” (Finlandiya) – "Aberdin" (Şotlandiya)
İlk oyun - 1:2

20:00. "Levadiya” (Estoniya) – "Styarnan” (İslandiya)
İlk oyun - 1:2


20:00. "RFS Riqa” (Latviya) – "Olimpiya" (Sloveniya)
İlk oyun – 3:2

20:30. "Dinamo” (Minsk, Belarus) – "Liepaya” (Latviya)
İlk oyun - 1:1


20:30. "Levski" (Bolqarıstan) – "Rujomberok" (Slovakiya)
İlk oyun - 2:0

21:00. "Petrokub” (Moldova) – AEK (Kipr)
İlk oyun - 0:1

21:00. "Hoqesun” (Norveç) – "Kliftonvill” (Şimali İrlandiya)
İlk oyun - 1:0

21:00. "Apollon" (Kipr) – "Jalgiris” (Kaunas, Litva)
İlk oyun - 2:0

22:00. "Krakoviya" (Polşa) – "Dunayska Ştreda” (Slovakiya)
İlk oyun - 1:1

21:00. "Jalgiris” (Vilnüs, Litva) – "Honved" (Macarıstan)
İlk oyun - 1:3

21:00. "Neftçi” (Azərbaycan) – "Speranta" (Moldova)
İlk oyun - 3:0

21:00. "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) – "Akademiya Pandev" (Şimali Makedoniya)
İlk oyun - 3:0

21:00. "Milsami” (Moldova) – "Styaua", (Rumıniya)
İlk oyun - 0:2

21:00. "Torpedo” (Gürcüstan) – "Ordabasi" (Qazaxıstan)
İlk oyun - 0:1

21:00. "Vaduts” (Lixtenşteyn) – "Breydablik” (İslandiya)
İlk oyun - 0:0

21:30. "Hapoel" Beer-Şeva (İsrail) – "Laçi" (Albaniya)
İlk oyun - 1:1

21:30. "Enqordani” (Andorra) – "Dinamo" (Gürcüstan)
İlk oyun - 0:6

21:30. "Progres” (Lüksemburq) – "Kork Siti” (İrlandiya)
İlk oyun - 2:0

22:00. "Norçepinq” (İsveç) – "Sent-Patriks” (İrlandiya)
İlk oyun - 2:0

22:00. "Hibernian” (Malta) – "Şaxtyor” (Belarus)
İlk oyun - 0:1

22:00. "Vidi” (Macarıstan) – "Zeta" (Monteneqro)
İlk oyun - 5:1

22:00. "B-36 Torshavn" (Farer adaları) – "Kruzaders” (Şimali İrlandiya)
İlk oyun - 0:2

22:00. "Kukesi" (Albaniya) – "Debretsen" (Macarıstan)
İlk oyun - 0:3

22:00. "Hayduk" (Xorvatiya) - "Qzira” (Malta)
İlk oyun - 2:0

22:00. "Mura" (Sloveniya) – "Makkabi" Hayfa (İsrail)
İlk oyun - 0:2

22:30. "Şkupi" (Şimali Makedoniya) – "Pünik” (Ermənistan)
İlk oyun - 3:3

22:45. "Buduçnost" (Monteneqro) – "Trans” (Estoniya)
İlk oyun - 2:0

22:30. "Vitebsk” (Belarus) – "Kuopio” (Finlandiya)
İlk oyun - 0:2

22:45. "Domjale" (Sloveniya) – "Baltsan" (Malta)
İlk oyun - 4:3

22:45. "Spartak” (Trnava, Slovakiya) – "Radnik” (Bosniya və Herseqovina)
İlk oyun - 0:2


22:45. "Reyncers” (Şotlandiya) - "Sent Josefs” (Cəbəllütariq)
İlk oyun - 4:0

22:45. "Radniçki" (Serbiya) – "Flora” (Estoniya)
İlk oyun - 0:2

22:45. "Kilmarnok" (Şotlandiya) – "Konnak” (Uels)
İlk oyun - 2:1

22:45. "Ballumena” (Şimali İrlandiya) – "Malmö” (İsveç)
İlk oyun - 0:7

23:00. "Reykyavik” (İslandiya) – "Molde” (Norveç)
İlk oyun - 1:7

23:00. "Legiya"(Polşa) – "Europa” (Cəbəllütariq)
İlk oyun - 0:0

23:00. "Şemrok Rovers” (İrlandiya) – "Brann” (Norveç)
İlk oyun - 2:2

17 iyul
20:00. "Çixura” (Gürcüstan) – "Fola” (Lüksemburq) - 2:1
İlk oyun - 2:1

16 iyul
19:00. "Banants" (Ermənistan) – "Çukariçki" (Serbiya) - 0:5
İlk oyun - 0:3

21:00. "Klaksvik” (Farer adaları) – "Riterlai" (Litva) - 0:0
İlk oyun - 1:1

22:30. "Titoqrad" (Monteneqro) - MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - 0:0
İlk oyun - 0:4


SON XƏBƏRLƏR